מחיר מומלץ לצרכן: 60.00
Signature Scent Air Freshener
קטגוריית מוצרים:
מק"ט: CGAIR_069_16

לאורך ההיסטוריה ניחוחות שימשו למגוון מטרות: החל ממיסוך ריחות לא נעימים ועד למשיכת תשומת לב מבניבנות המין השני. אחד מהשימושים הבולטים הוא בתחום הארומתרפיה – שיפור מצב הרוח, כאבים שונים, הפרעות עיכול ועוד.

מבשם אוויר ובדים בעל שם שנוי במחלוקת, אך לפי הביקורות מדובר על ריח שאהוב על כולם,כי אין תחליף לריח של אישה מטופחת ומושכת – על זה אין ויכוח!

לטענת מרכיבי הפורמולה, המטרה הייתה לשחזר את הריח שיעלה זיכרונות חזקים (לפחות אצל חלק מאתנו) מאותו ערב סוער במועדון, ריח שלא ניתן לשחזר או להריח באף מקום אחר, ריח של הצלחה, של כסף, קלאס, של נשים יפות.

מבשם האוויר הנמכר ביותר של החברה, עם קהל מעריצים עצום שמספר שהוא מכור לריח, ומרסס אותו בכל מקום אפשרי, במשרד, בבית, ברכב, ולפעמים באירועים מיוחדים גם בחדר השינה.

מיועד לריסוס ישירות על הבדים ברכב, או שניתן להשתמש בו כפי שהרבה מעריצי Chemical Guys ממליצים – להספיג ספוג/אפליקטור במעט מבשם, ולהניח מתחת לכיסא.

מבשמיי האוויר של Chemical Guys בעלי שימוש כפול, דוחים ומעלימים ריחות רעים בעזרת האנזימים המיוחדים שבו ומפיצים ניחוח חדש ועמידים עד פי 5 ממטהרי אויר קונבנציונליים.

מוצרים נוספים בקטגוריה
וידאו-מדריכים שיכולים לעניין אותך