מחיר מומלץ לצרכן: 60.00
Fresh Cut Grass Air Freshener
קטגוריית מוצרים:
מק"ט: CGAIR24316

פנים רכב נקי ורענן הוא פרמטר שמאוד חשוב לכולנו ואין כמו מבשם אוויר איכותי ועדין שישלים את האווירה באופן מושלם. לאורך ההיסטוריה ניחוחות שימשו למגוון מטרות: החל ממיסוך ריחות לא נעימים ועד למשיכת תשומת לב מבני או בנות המין השני. אחד מהשימושים הבולטים הוא בתחום הארומתרפיה – שיפור מצב הרוח, כאבים שונים, הפרעות עיכול ועוד.

מי שמכיר את גוון הריחות של ה- Guys יודע שמעבר להצלחת הריחות המוגדרים, הלימון, הדובדבן או הענבים, ליין הריחות המיוחדים של החברה הם ה- Best Sellers שבהיצע. דשא שזה עתה 'כוסח' הוא ללא ספק הגוון לחובבי הטבע והחופש שיהפוך כל נסיעה ברכב לחווית שקיעה במדשאה טרייה ואוויר צח.

מבשמיי האוויר של Chemical Guys הם בעלי שימוש כפול: דוחים ומעלימים ריחות רעים בעזרת האנזימים המיוחדים שבהם (מחסלי בקטריות) ומפיצים ניחוח עדין ומרענן.

את מבשם האוויר יש לרסס ישירות על השטיחים ברכב בכמות קטנה. הריח העדין יפוזר בחלל פנים הרכב לשעות ארוכות. את המבשם מומלץ להחזיק בתא הכפפות או בתא האחסון בדלתות ולרסס בכל פעם שבה לך להפתיע, להתרענן או סתם להתענג על ריח טוב. לא מעט ממעריצי Chemical Guys ממליצים לרסס כמה וכמה מ"ל טובים של המבשם על ספוג ולהניח מתחת למושב להפצת הריח לתקופה ממושכת יותר.

מוצרים נוספים בקטגוריה
וידאו-מדריכים שיכולים לעניין אותך