מחיר מומלץ לצרכן: 779.00
Carbon Flex C9 Protective Coating Kit
קטגוריית מוצרים:
מק"ט: CGWAC227

בעידן הנוכחי, ציפויי ההגנה החזקים תופסים יותר ויותר מקום על המדפים והדרישה עליהן גוברת ובצדק. ציפויי ההגנה החזקים מצריכים מאמץ אחד לטובת שנים של הגנה וברק במצריכים תחזוק מינימליסטי (שטיפה, ביתית עם שמפו איכותי שאינו פוגע בשכבת ההגנה וחיזוק הברק בעזרת ווקס, ווקס מהיר או נוזל הברקה סופי).

הכירו את ה- Carbon Flex C9 Coating, ציפוי הגנה חזק במיוחד עם ברק סופי גבוה ועמידות ארוכה. ה- C9 יוצר שכבת הגנה חזקה במיוחד ועם זאת מבריקה מאוד. אותה שכבה גם יוצרת חוצץ פיזי בין שכבת הצבע למזיקים, היא הידרופובית בצורה יוצאת מן הכלל ומאפשרת ניקוי קל יותר של הרכב בשגרה.

ה- C9 מצמצם את כמות הסווירלים הנוצרים באופן טבעי במהלך שטיפת הרכב וגם ממלא מעט סווירלים במהלך יישומו. שכבת ההגנה שומרת על הצבע בפני קרני UV, נוזלים, לשלשת ציפורים, ייתושים ומזיקים נוספים ובזכותה שכבת הצבע אינה מתחמצנת, אינה דוהה ואינה משנה את גוון הצבע המקורי שלה.

את ה- C9 ניתן ליישם על צבע הרכב, מתכות מבריקות, חישוקים, חלונות ושמשות ופנסים. ל- C9 עמידות של עד 3 שנים בהתאם לאופן השמירה על הציפוי לאחר היישום.

הוראות שימוש:
הכן את הרכב ליישום: נקה ביסודיות את המשטח, השתמש בפלסטלינה בכדי להסיר משקעים קשים, בצע פוליש להעלמת שריטות וסווירלים. את ה- C9 יש ליישם על על משטח יבש לחלוטין וקריר. אין ליישם תחת קרני השמש. בעזרת מטלית המיקרו-זמש וקוביית הספוג המצורפים, יש למרוח שכבה דקה של ה- C9 על המשטח המטופל, להמתין 15-20 דקות ולנגב בעזרת מטלית מיקרופייבר איכותית. אין לשטוף את הרכב או לחשוף אותו לנוזלים במהלך 12 השעות הראשונות לאחר היישום.

מוצרים נוספים בקטגוריה
וידאו-מדריכים שיכולים לעניין אותך